Kaya ve Taş Düşmesi

Kaya ve Taş Düşmesi

Yer çekimiyle
şaka olmaz!

Kaya ve Şav Temizliği

Çelik Ağ

Güçlendirilmiş Çelik Ağ

Yüksek Enerji Sönümleyici Panel

Kaya Bariyeri

Çelik Halka Ağ

Ankraj ve Kaya Balonu

Kaya ve taş düşmesi ile mücadele zorlu koşullar ve çetin iklim şartları altında verilmektedir. Yerçekimine meydan okuyan çözümlerimizle yaşamınızı ve yapılarınızı güvence altına alıyoruz

ALPYILDIZI doğanın büyüleyici öfkesi olan kaya ve taş düşmelerine karşı güvenilir, çevre dostu ve uygun maliyetli çözümler sunar. Hiç şakası olmayan kaya ve taş düşmesiyle mücadele seçkin bir ekiple yapılmalıdır. Yerden metrelerce yüksekten düşecek bir kayanın, yaşamı ve yapıları tehlikeye atacağının farkındayız.

Her gün binlerce insanın geçtiği karayollarında ve tren yollarında çelik tel ağlarla ve kaya bariyerleriyle şev koruma uygulaması yapılırken kaya ve taş düşmesine karşı risklerin iyi analiz edilmesi gerekir. Sonrasında yapılacak işin projelendirilmesi ve doğru ürün kombinasyonlarıyla en doğru çözümlerin uygulanması gerekir. Tüm bu uygulamalar esnasında da ulaşımı sağlayan yolları açık tutmak zorundayız. Birçok kişinin hayatı, işi ve şehrin ekonomisi bu yolların açık kalmasına bağlıdır.

Kaya va taş düşmesini önlemek için çelik ağlarla ve kaya bariyerleriyle şev koruma uygulamasının önemi sadece ulaşım yollarında değil, bugün Türkiye’nin enerjisi olan hidro elektrik santrallerinin (HES ve Regülatör) korunmasında da ortaya çıkmaktadır. Hem çalışanlarınızın güvenliğini hem de enerjinizin kesintisiz devam etmesini sağlıyoruz.

Çelik tel ağ uygulamalarımız eski uygarlıkların Dünya üzerinde inşa ettiği görkemli yapıların güvenliğini sağlarken aynı zamanda insanları da bu görkemli yapıların tehlikelerinden koruyor. Kültürel ve tarihi yapılarımıza zarar vermeden onları geleceğe taşıyoruz.

Yaşamın ne kadar kırılgan olduğunu şev ve yamaç yanlarına kurulan yaşam alanlarında da gözlemliyoruz. Ailenizi, yaşamınızı ve mülkünüzü korumak bizim görevimiz.

Hayatta kalmanın mucize sayıldığı zorlu coğrafyalarda;

gibi efektif çözümlerimizle hem yaşamı hem de yapıları koruyoruz.

Bu çözümler, özellikle konut projeleri, gökdelenler, oteller, alışveriş merkezleri (AVM), hastaneler, müzeler, çelik konstrüksiyon yapılar, eğlence ve spor tesisleri, depolar, eğitim binaları, havalimanları, terminaller, köprüler, reklam alanları gibi en çok kullanılan sektörlerde yaygın olarak tercih edilmektedir.

Yer çekimiyle şaka olmaz! Doğa ile mücadelede risklerin farkındayız. Tüm uzmanlığımızla kaya ve taş düşmesine karşı işinizi kolaylaştırmak için buradayız.

Hemen bizimle iletişime geçin.

Kaya ve Şav Temizliği

Çelik Ağ

Güçlendirilmiş Çelik Ağ

Yüksek Enerji Sönümleyici Panel

Kaya Bariyeri

Çelik Halka Ağ

Ankraj ve Kaya Balonu

500 +
Biten Proje
150000 +
Saat Deneyim
35 +
Çalışan

Sorunuz var mı?

Destek ekibimiz size yardımcı olabilmek için mesai saatleri içerisinde tüm sorularınıza geri dönüş yapmaktadır.