Kentsel Yapılar

Konut ProjelerilGökdelenlerlOtellerlAlışveriş Merkezleri (AVM)lHastanelerlMüzelerlÇelik Kontrüksiyon YapılarlEğlence ve Spor TesislerilDepolarlEğitim BinalarılHavalimanlarılTerminallerlKöprülerlReklam Alanları

 

Mega şehirlerin mega yapıları insanlık tarihi boyunca anlam arayışı ve güç gösterisi olarak tasarlanmıştır. Kent insanının yaşamını sürdürdüğü bu yapıların yüksekte yer alan projelerini hayata geçiriyoruz. Yapıların tüm cephe elemanlarında çevresel şartlara karşı koruma sağlayan ve zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı cephe uygulamaları yapıyoruz.

Şehrin vazgeçilmez yapılarındaki cam temizliği, boya, aydınlatma, reklam, bakım, tamir işleriyle insanların deneyimlerini iyileştirmeyi umuyoruz. Bu yüzden yapılarınızın daha görünür ve büyüleyici olması için yepyeni bir perspektiften çözümler sunuyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun tasarlanmış çözümlerimizle esnek, etkili ve zaman tasarrufu vadeden sürdürülebilir bir hizmet sağlıyoruz. Aynı zamanda yüksekte yaptığımız tüm uygulamalar sırasında yerde yaya ve araç trafiğini engellemeden, görüntü kirliliği yaratmadan insanların hayatını kolaylaştırarak unutulmaz bir deneyim sunuyoruz.

Temizlik

Şehrin marka yapıları için müşterilerinize ve misafirlerinize benzersiz bir deneyim sunmak istediğinizi biliyoruz.

Modern dünyayı şekillendiren devasa yapılar, doğa koşulları ve insan etkilerine maruz kalarak etkileyiciliğini yitirebiliyor. Yapılarınızın ilk günkü gibi görkemli görünmesi için yüksekteki cam, kompozit ve diğer yapı elemanlarının temizliğini uzman endüstriyel dağcılarımızla birlikte gerçekleştiriyoruz.

Dünya rengarenk bir gökkuşağı.  Müşterilerinizin ve misafirlerinizin yaşamın hayranlık uyandıran tüm renklerini daha iyi görmesi için camlarınızın temizliğini işin uzmanlarına bırakın.

Vinç, iskele gibi geleneksel yöntemlerin neden olduğu çevresel rahatsızlıklar, yaya-araç  trafiği engellemeleri ve tehlikeleri bir kenara bırakarak endüstriyel dağcılığın geliştirdiği hız, konfor ve sessizlikten faydalanın. Hem de müşteri ve misafirlerinize daha kaliteli bir deneyim yaşatın.

Aydınlatma

Modern aydınlatma fikirlerinizi hayata geçiriyoruz. Aydınlatma çözümlerinizde ışığı istediğiniz noktaya yerleştirmekte özgürsünüz. Uzman endüstriyel dağcılarımız şehrin kalbinin attığı noktalarda fikirlerinizi hızlıca hayata geçiriyor.

Siz unutulmayacak yerler tasarlarken biz aşağıda akıp giden yaşama engel olmadan fikirlerinizi hayata geçireceğiz. Siz şehri eşsiz kılacak iddialı hayal gücünüze meydan okuyun; uzman endüstriyel dağcılarımız da ihtiyaçlarınıza uygun, hızlı ve esnek çözümler üretsin.

Boya ve İzolasyon

Daha görünür ve çarpıcı renklerle yapılarınıza büyüleyici bir efekt sağlarken, ALPYILDIZI yüksekteki tüm boyama ve izolasyon işlerini uzman endüstriyel dağcı ekibi ile garanti altına alır.

Doğanın ve şehrin en sert koşullarına uygun en etkili çözümlerimizle yanınızdayız. Tüm çevresel şartlara karşın yapılarınıza dayanıklılık ve uzun ömür katacak uygulamalarımızla yapılarınızı korurken yaşamı da renklendiriyoruz.

Yüksekte endüstriyel dağcılarımız yapılarınızı yeniden şekillendirirken; sokakta vinç, iş makinası, iskele gibi geleneksel sistemlerin neden olduğu tehlikeler, erişim kısıtlamaları ve görüntü kirliliğine maruz kalmayacağınızı garanti ediyoruz.

Endüstriyel dağcılık yöntemiyle gezegende daha az karbon ayak izi çabamıza destek olup, müşterilerinize de ekolojik bir deneyim yaşatacaksınız.

Montaj ve Bakım

Kafanızdaki tüm soru işaretlerine doğru ve etkileyici çözümler sunmak için yanınızdayız.

Şehir hayatında yüksekteki uygulaması zor montaj ve bakım işlerinde uzman endüstriyel dağcılık yöntemlerimizle sorunlarınızın üstesinden gelin.

Yapıların iç ve dış cephelerinde kaplama, giydirme, cam değiştirme, alüminyum ve çelik sistemlerinde de çözümlerimizden faydalanın.

Daha

Çevreci

Daha az iş makinesi ihtiyacı yaratarak karbon ayak izinizi azaltıyoruz. Çevreci
ürünlerle gezegeni koruyor, ekolojik çözümler sunarak Dünyamızı iyileştiriyoruz.

Mesajı başlat.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için sorunlarınızla ilgili lütfen fotoğraf ve video da paylaşın.
Powered by