Endüstriyel Yapılar

Kentsel Yapılar

Yüksek İdealler,
Güçlü Ekipler!

Boya ve İzolasyon

Montaj

Bakım ve Tamir

Büyük projeler, büyük makineler, dev üretim alanları en uzman ekiplere ihtiyaç duyar. Bazı işler ne kadar zor ve yüksekte de olsa ekibimiz mücadeleye hazır.

Daha iyi sonuçlar için operasyonel verimliliğinizi arttıran, maliyetleri azaltan ve rekabet üstünlüğü sağlayan çözümlere ihtiyacınız olduğunun farkındayız.

Endüstriyel Yapılar Bakım ve Tamir Montaj Boyama Yüksekte Çalışma

Modern endüstriler inşa edilirken ya da dönüştürülürken ihtiyaç duyduğunuzda; endüstriyel dağcılarımızla yerden metrelerce yükseklikteki montaj, boyama, bakım-tamir işlerinizi ve tüm problemlerinizi güvenilir iş ortağınız olarak çözüyoruz.

Her zaman bir adım önde olmanız için yapılarınızın görünümünü değiştirmenin yanı sıra onları iyileştirerek uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Doğada her canlı yapılarını inşa eder, korur ve yeniler. Yapılarınızı tasarlarken; problem çözme, esneklik, adaptasyon ve dayanıklılık doğrultusundaki hizmetlerimizle fikirlerinizi hayata geçirirken enerjinizi diğer işlerinize kanalize etme fırsatı sunuyoruz.

Zaman ve doğanın yıpratıcı koşulları yapılarınıza ve makinelerinize acımasız davranmış olabilir. Yapı ve makinelerinizi ilk günkü görkemli zamanlarına dönüştürmek için uzmanlığımızdan faydalanın. Endüstriyel dağcılık yöntemleriyle yapacağımız bakım ve tamir işleriyle yapılarınızın ömrünü uzatın.

Boyama ve koruma uygulamalarıyla yapılarınıza dayanıklılık katıp hem müşterileriniz hem de çalışanlarınız için daha iyi sonuçlar yaratmanızı sağlayalım.

En verimli fabrikalar ve yapı projeleri bile büyük bir baskı altında üretim yapıyor. İşler her gün daha fazla büyüyor. Üretim, montaj ve herhangi bir işlem söz konusu olduğunda verimliliğin esas olduğunu herkes bilir. İşlerinizin kesintisiz olarak yürümesini ve iş yükünüzü hafifleten yenilikçi endüstriyel dağcılık yöntemleriyle çalışmalarınızın sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayın.

 

Bu çözümler, özellikle havalimanları, terminaller, köprüler, rüzgar enerji santralleri (RES), hidro elektrik santralleri (HES), termik enerji santralleri, rıhtımlar, likit ve gaz depolama tankları, petrol ve gaz tesisleri, iskeleler, limanlar, gemiler, yapısal çelik ve borular, petrol platformları ve offshore, depolama tankları gibi en çok kullanılan sektörlerde yaygın olarak tercih edilmektedir.

İhtiyaçlarınızı anlıyoruz ve siz başkalarını korurken biz de sizi koruyoruz.

Boya ve İzolasyon

Montaj

Bakım ve Tamir

500 +
Biten Proje
150000 +
Saat Deneyim
35 +
Çalışan

Sorunuz var mı?

Destek ekibimiz size yardımcı olabilmek için mesai saatleri içerisinde tüm sorularınıza geri dönüş yapmaktadır.