Bakım ve Tamir

HavalimanlarılTerminallerlKöprülerlRüzgar Enerji Santralleri (RES)lHidro Elektrik Santralleri (HES)lTermik Enerji SantrallerilRıhtımlLikit ve Gaz Depolama TanklarılPetrol ve Gaz Tesislerilİskele ve LimanlarlGemilerlYapısal Çelik ve BorularlPetrol Platformları ve OffshorelDepolama Tankları

İple Erişimle Bakım ve Tamir

 

Bakım ve tamir uygulamaları verimlilik için en önemli bileşenlerdir biridir. Tesisinizin ve endüstriyel makinelerinizin yapısı ve boyutu ne olursa olsun, büyük sermaye yatırımı gerektirir ve işletmenize değer katar. Endüstriyel tesisiniz ve yüksek değerli makineleriniz için yatırım yapmak akıllıca olsa da, onları ömür boyu iyi çalışır durumda tutmak daha karlıdır. Bu yüzden rutin bakım şarttır. Periyodik kontroller ve bakım; yapılarınızın, makine ve ekipmanınızın ömrünü uzatır ve tesisinizin üretkenliğini artırır. Bakım ve tamir endüstriyel tesislerinizini ekipmanınızı ve makinelerinizi yıllarca iyi durumda tutmanın en iyi yoludur.

İşimiz, işinizi kollamak ve desteklemek. Modern endüstriler inşa edilirken ya da dönüştürülürken ihtiyaç duyduğunuzda; uzman iple erişim (endüstriyel dağcılarımız) teknisyenlerimiz, tesis ve makinelerinizin her zamankinden daha iyi performans göstermesi için yerden metrelercek yüksekteki bakım işleriniz için hazır.

Bakım ve tamir işleri sırasında günler yoğun geçmektedir çünkü bir tesisin ya da makinelerin durmasının maliyetleri yüksektir. Geleneksel bakım ve tamir uygulamalarında yüksekte çalışma için iskele kurulması gerekir. İskele kurulması için geçen zaman çoğu zaman işten daha uzun sürmektedir. İş makineleri ise maliyetleri ve riski arttırabilir. Üstelik bu yöntemler hem binanın çevresindeki yaya ve araç trafiğini engellediği gibi misafirler ve müşterileriniz içinde tadilat geçiren kapalı bir yapı izlenimi uyandırmaktadır. Özellikle ticari yapılar ciddi bir müşteri ve zaman kaybı yaratabilir.

 

Yüksekte Tamir Bakım Onarım Fabrika Sanayi Endüstri Dağcılık İple Erişim

 

İple erişimin (endüstriyel dağcılık) sağladığı avantajlarla birlikte aynı gün içerisinde hızlı müdahale ve bakım çalışmaları sayesinde daha az bekler ve bir an önce para kazanmaya devam edersiniz. İple erişim ya da endüstriyel dağcılık diyeceğimiz bu kavram aslında tam olarak; yüksekte çalışmanın bir güvenli yolu olup. Ulaşılması zor konumlara güvenli ve etkin metotlar kullanarak erişme yöntemidir. Bir başka deyişle özel üretim donanımlar ve iplerin kullanıldığı yüksekte çalışma yöntemidir.

En yeni ekipmanlar, yüksek nitelikli personel ve yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığı başlıca bakım ve tamir hizmetlerimiz:

  • NDT – Tahribatsız Muayene
  • Gemi Tamir ve Bakım
  • Tank ve Silo Bakımları
  • Endüstriyel Tesis Tamir ve Bakımları
  • Petro Kimya Tesis Tamir ve Bakımları
  • Otomotiv Sanayi Tamir ve Bakımları
  • İnşaat Tamir ve Bakımları
  • Enerji Tesislerin Tamir ve Bakım

Büyük fabrikalar, dev üretim alanları ve mega makinelerin ihtiyaç duyduğu bakım ve onarım hizmetleri konusunda birinci kalite bir hizmet sağlayacısına sahip olmanın avantajlarından yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin ve size özel hizmetlerimizden faydalanın. Hemen arayın.

Daha

Çevreci

Daha az iş makinesi ihtiyacı yaratarak karbon ayak izinizi azaltıyoruz. Çevreci
ürünlerle gezegeni koruyor, ekolojik çözümler sunarak Dünyamızı iyileştiriyoruz.