Hakkımızda

Bugüne kadar 450+ proje yönetimi tecrübesi olan, Türkiye’nin en büyük 10 projesinin 6’sında görev almış ve 10.000’lerce saat deneyimli ekibimizle sorunlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

0
Biten Proje
0
Saat Deneyim
0
Çalışan

Şirket Kültürü

İçinde yaşadığımız Dünya’yı, kentlerimizi ve endüstrilerimizi yaşamın
sürdürülebilirliği için korumak, iyileştirmek ve güzelleştirmek.
Bu sayede tüm paydaşlarımızın hayatını daha iyi hale getirmek.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını öngörüp, beklentilerinin de ötesinde kaliteli işler yaparak; hayranlık uyandıracak güvenli bir deneyime dönüştürmek.

ALPYILDIZI ile ilgili en ünlü hikayelerden biri: Genç bir adamın, bir kadına olan sevgisinin bir göstergesi olarak ALPYILDIZI çiçekleri toplamak için Alplerin en yüksek ve sarp kayalık yüzeylerine tırmanarak hayatını tehlikeye atmasıdır. Birine sahip olmanın olağandışı bir cesaret ve çabanın kanıtı olarak kabul edile geldiği için efsaneye göre “ALPYILDIZI’na sadece tecrübeli dağcılar ulaşabilir.” Yıllar boyunca hayranları kendine çeken ALPYILDIZI, Avrupa’daki ilk çevre koruma yasası olarak kabul edilen yasayla koruma altına alınmıştır.

İşte biz de bu yüzden ALPYILDIZI efsanesini sürdürmek için değerlerimizin temeline; sevgi, cesaret, çaba ve çevreyi yerleştirdik. İlk günden beri yaptığımız her işte hikayemizin temellerine sahip çıkıyoruz..