Hakkımızda

Alpyıldızı olarak 500'den fazla projeyi başarıyla yönettik. Türkiye'nin en büyük 10 projesinin yarısından fazlasında yer alarak sektördeki öncülüğümüzü sürdürüyoruz.

Çözümcü ve hızlı yaklaşımımız, %100 profesyonel bir ekiple hareket ediyor olmamız ve sürdürdüğümüz etkili ve samimi iletişim başarılarımızın ve tercih edilmemizin temel taşlarını oluşturmuştur.

10.000’lerce saati aşan deneyimimiz ve ekibimizle inovatif, hızlı ve yenilikçi proje yönetimleri gerçekleştirerek size çözümler sunuyoruz.

01

Planlama

Detaylı bir planla hedefleri belirler ve kaynakları etkili bir şekilde kullanırız.

02

Araştırma

Sürekli yeni bilgiler edinir ve pazar dinamiklerini takip ederek doğru kararlar alırız.

03

Sonuç

Titiz planlama ve kapsamlı araştırma sonucunda başarıyla tamamlanan projelerle hedeflenen sonuçları elde ederiz.

500 +
Biten Proje
150000 +
Saat Deneyim
35 +
Çalışan
Şirket Kültürü

Şirket Kültürümüz ile Tanışın

  • İçinde yaşadığımız Dünya’yı, kentlerimizi ve endüstrilerimizi yaşamın
    sürdürülebilirliği için korumak, iyileştirmek ve güzelleştirmek.
    Bu sayede tüm paydaşlarımızın hayatını daha iyi hale getirmek.

  • Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını öngörüp, beklentilerinin de ötesinde kaliteli işler yaparak; hayranlık uyandıracak güvenli bir deneyime dönüştürmek.

  • ALPYILDIZI ile ilgili en ünlü hikayelerden biri: Genç bir adamın, bir kadına olan sevgisinin bir göstergesi olarak ALPYILDIZI çiçekleri toplamak için Alplerin en yüksek ve sarp kayalık yüzeylerine tırmanarak hayatını tehlikeye atmasıdır. Birine sahip olmanın olağandışı bir cesaret ve çabanın kanıtı olarak kabul edile geldiği için efsaneye göre “ALPYILDIZI’na sadece tecrübeli dağcılar ulaşabilir.” Yıllar boyunca hayranları kendine çeken ALPYILDIZI, Avrupa’daki ilk çevre koruma yasası olarak kabul edilen yasayla koruma altına alınmıştır.

    İşte biz de bu yüzden ALPYILDIZI efsanesini sürdürmek için değerlerimizin temeline; sevgi, cesaret, çaba ve çevreyi yerleştirdik. İlk günden beri yaptığımız her işte hikayemizin temellerine sahip çıkıyoruz..

Sorunuz var mı?

Destek ekibimiz size yardımcı olabilmek için mesai saatleri içerisinde tüm sorularınıza geri dönüş yapmaktadır.