Boya ve İzolasyon

Kentsel Yapılar

Mega Şehirler,
Mega Çözümler!

DIŞ CEPHE BOYA VE İZOLASYON

Dış cephe boya ve izolasyon uygulamaları ile yapılarınızın göz alıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Binalarınızın iç yapısı kadar dış görünüşü de önemlidir. Mimarinin insanın hayal gücünün ötesine geçtiği bir dünyada, dış cephe uygulamaları büyük önem arz etmektedir. İlk defa yapılacak boyama uygulamarının yanı sıra hava durumu, çevre kirliliği gibi doğal unsurlarla birlikte zamanın getirdiği yıpratıcı etkilerin sonuçları göz ardı edilemez.

Bir binanın yapısında veya boyasında oluşan hasarlar görünümün estetiğini bozar, kirli ve değersiz görünmesine neden olabilir. Bu hasarların zamanında giderilmemesi ise yapısal kalıcı sorunlara neden olabilir. Dış cephede yapılacak boya ve koruma uygulamaları binanızın değerini arttırır, çekiliciğini sağlayarak ilk günkü günlerine dönmesini sağlar. Zamanın ve çevrenin yarattığı yıpratıcı etkileri önler.

 

dış cephe boya izolasyon iskelesiz yüksekte dağcı

İPLE ERİŞİMLE BOYA VE İZOLASYON

Dış cephe uygulamaları basit olabilir ama bu genellikle binanın çok yüksek olmadığı ve tüm yüzeylere erişimin olduğu durumlarda geçerlidir. Daha yüksek binalar söz konusu olduğun işler biraz daha karmaşıklaşıyor. Özellikle günümüzde dikkatleri üzerine toplayan mimari tasarımlarda uygulamaları zorlaştırabilmektedir. 

Binanınızın dış cephesinde yapılacak boya ve izolasyon uygulamaları için iskele kurulması yapılacak işten daha uzun sürebilir. İş makineler ise maliyetleri ve riski arttırabilir. Üstelik bu yöntemler hem binanın çevresindeki yaya ve araç trafiğini engellediği gibi misafirler ve müşterileriniz içinde tadilat geçiren kapalı bir yapı izlenimi uyandırmaktadır. Özellikle ticari yapılar ciddi bir müşteri ve zaman kaybı yaratabilir.

İple erişimin sağladığı avantajlarla birlikte ihtiyaçlarınıza uygun tasarlanmış çözümlerimizle esnek, etkili ve zaman tasarrufu vadeden sürdürülebilir bir hizmet sağlıyoruz. Aynı zamanda yüksekte yaptığımız tüm uygulamalar sırasında yerde yaya ve araç trafiğini engellemeden, görüntü kirliliği yaratmadan insanların hayatını kolaylaştırarak unutulmaz bir deneyim sunuyoruz.

Dış cephede endüstriyel dağcık yöntemiyle yapacağımız boya ve izolasyon uygulamaları her bakımdan zorlu ve dikkat gerektiren bir iştir. Dış cephe boyamasının nasıl yapılmasını gerektiğini bilen iple erişim uzmanlarımız uluslararası yetkinliklere haizdir ve işi tam bir güvenlik sistemi içerisinde yapacaktır. 

Bu çözümler, özellikle konut projeleri, gökdelenler, oteller, alışveriş merkezleri (AVM), hastaneler, müzeler, çelik konstrüksiyon yapılar, eğlence ve spor tesisleri, depolar, eğitim binaları, havalimanları, terminaller, köprüler, reklam alanları gibi en çok kullanılan sektörlerde yaygın olarak tercih edilmektedir.

Yapılarınızın kusursuz görünmesi için hemen bizimle iletişime geçin ve size özel hizmetlerimizden faydalanın. Hemen arayın.

500 +
Biten Proje
150000 +
Saat Deneyim
35 +
Çalışan

Sorunuz var mı?

Destek ekibimiz size yardımcı olabilmek için mesai saatleri içerisinde tüm sorularınıza geri dönüş yapmaktadır.