Boya ve İzolasyon

Kentsel Yapılar

Yüksek İdealler,
Güçlü Ekipler!

YÜKSEKTE BOYAMA VE İZOLASYON

Boya ve izolasyon uygulamaları yapılarınızın ve makinelerinizin yüzeylerini koruyarak, estetik güzelliğine katkıda bulunabilirsiniz. Boyama ve izolasyon uygulamalarında en temel beklenti orijinal görünümün uzun süreli korunması ve her türlü çevresel şartlara karşı üstün dayanımdır. 

Endüstriyel tesisleriniz, yüksek değerli ekipmanlarınız ve makinelerinizin çevresel şartlara karşı korunması için işinize özel bir yaklaşım gerektirir. Tesisinizin yapısı ve boyutu ne olursa olsun, endüstriyel makineler büyük sermaye yatırımı gerektirir ve işletmenize değer katar. Sanayi tesisi boyama ve izolasyonları, makine boyama işlemleri yapılarınızı ve ekipmanlarınızı yıllarca iti durumda tutmanın en iyi yoludur. Yapılacak uygulamalar tesislerinizi korur ve doğal aşınmayı, yıpranmayı önler böylelikle üretimi uzun yıllar boyunca garanti altına alırsınız.

yüksekte iskelesiz boyama dağcı iple erişim izolasyon bina fabrika sanayi

Boyama uygulamalarının diğer bir faydası ise tesislerinizin ilk günkü gibi göz alıcı görünmesini sağlamaktır. Zamanın ve çevrenin getirdiği şartlar zamanla ekipmanlarınızın yıpranmasına, eskimiş görünmesine sebep olur. Eskimiş görünen tesis ve makineler zamanla çekiciliğini yitirdiği için potansiyel müşterilerinizin kötü bir izlenim edinmesine ve müşteri kaybına sebep olur. İyi yapılmış bir boyama uygulaması sadece görünümüzü iyileştirmekle kalmaz görünen kalite algısını da yükseltir.

Boyama ve izolasyon uygulamaları yapılırken ekonominin kalbinin attığı, üretimin yapıldığı büyük projeler, büyük makineler ve dev üretim alanları kesintisiz çalışmaya ihtiyaç duyar. İple erişim (endüstriyel dağcılık) sistemlerinin getirdiği çözümlerle yapılacak uygulama ne kadar zor ve yüksek olursa olsun mücadeleye hazırız. 

İple erişim ya da endüstriyel dağcılık diyeceğimiz bu kavram aslında tam olarak; yüksekte çalışmanın bir güvenli yolu olup. Ulaşılması zor konumlara güvenli ve etkin metotlar kullanarak erişme yöntemidir. Bir başka deyişle özel üretim donanımlar ve iplerin kullanıldığı yüksekte çalışma yöntemidir.

Yenilikçi ve modern iple erişim çözümleriyle yapılacak boya ve izolasyon uygulamaları için iskele kurulmasına, yükseltici makineler ve vinçlerin kullanılmasına gerek kalmaz. Böylelikle tesisiniz içerisinde ve çevrisinde yaya ve araç trafiği engellenmeden işlerinize kesintisiz devam edebilirsiniz. 

Daha iyi sonuçlar için operasyonel verimliliğinizi arttıran, maliyetleri azaltan ve rekabet üstünlüğü sağlayan çözümlere ihtiyacınız olduğunun farkındayız. Bu alanda sunduğumuz bazı benzersiz hizmet ve çözümlerimiz:

  • Rüzgar Türbini Boyama
  • Rüzgar Türbini Kanat Boyama
  • Silo Boyama
  • Yapısal Çelik Boyama
  • Enerji Tesisi Boyama
  • Petro Kimya Tesisi Boyama
  • Otomotiv Sanayi Boyama
  • Endüstriyel Dış Cephe Boyama ve İzolasyon
  • Fabrika, Bina ve Yapı Boyama
  • Yangın Koruyucu Boyama

 

Bu çözümler, özellikle havalimanları, terminaller, köprüler, rüzgar enerji santralleri (RES), hidro elektrik santralleri (HES), termik enerji santralleri, rıhtımlar, likit ve gaz depolama tankları, petrol ve gaz tesisleri, iskeleler, limanlar, gemiler, yapısal çelik ve borular, petrol platformları ve offshore, depolama tankları gibi en çok kullanılan sektörlerde yaygın olarak tercih edilmektedir.

Sanayi sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü boyama ve yüzey koruma işlemlerin ihtiyacınıza özel; darbe ve çizilme direnci, uv ve korozyon koruması ile ısıya karşı koruma sağlayan yüksek kalite boyama uygulamaları için hemen bizimle iletişime geçin ve size özel hizmetlerimizden faydalanın.Hemen arayın.

500 +
Biten Proje
150000 +
Saat Deneyim
35 +
Çalışan

Sorunuz var mı?

Destek ekibimiz size yardımcı olabilmek için mesai saatleri içerisinde tüm sorularınıza geri dönüş yapmaktadır.