Aydınlatma

Kentsel Yapılar

Mega Şehirler,
Mega Çözümler!

AYDINLATMA MONTAJI

Aydınlatma çözümlerinizde ışığı istediğiniz noktaya yerleştirmekte özgürsünüz. Profesyonel aydınlatma çözümleri hem enerji verimliliğini arttırır hem de hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürmenizde yardımcı olur. 

Yüksekte armatürlerin, kabloların, ledlerin yerleştirilmesine ihtiyaç duyulan ulaşılması zor yerlerde iple erişim sistemleri inanılmaz derecede faydalarıdır. Profesyonel aydınlatma markalarının kalite ve tasarımlarına uygun olarak güvenli ve hızlı montajını sağlıyoruz.

Aydinlatma_Led_Montaj_Gokdelen

MİMARİ AYDINLATMA

Şehirlere kimlik kazandırmak için eski ve modern yapıların ışıklandırılması, ilham verici inşaat projelerinde hayal gücünün bir parçası olan ışıklandırma ve reklam projelerinde gerçekleştirilecek ışıklandırma çalışmalarında endüstriyel dağcılık yöntemleriyle hem hızlı hem de iş makinesine ihtiyaç duymadan hayalinizi gerçeğe çevirebiliriz. 

Mimari ve endüstriyel alanlarda yapılacak profesyonel aydınlatma hizmetleri dikkatli bir planlama ve ayrıntılara dikkat gerektirir. Bununla birlikte aydınlatma kurulumu pratik olmalı ve estetik kaygılara cevap verecek nitelikte olmalıdır. Her şeyi doğru yapan bir ekiple aydınlatma çözümleri bir alanın görünümü iyileştirir ve işlevsellik katar. Böylelikle yaşamı iyileştirmiş olursunuz. 

İPLE ERİŞİMLE AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

İhtiyaçlarınıza uygun tasarlanmış çözümlerimizle esnek, etkili ve zaman tasarrufu vadeden sürdürülebilir bir hizmet sağlıyoruz. Aynı zamanda yüksekte yaptığımız tüm uygulamalar sırasında yerde yaya ve araç trafiğini engellemeden, görüntü kirliliği yaratmadan insanların hayatını kolaylaştırarak unutulmaz bir endüstriyel dağcılık deneyim sunuyoruz. 

Bu çözümler, özellikle konut projeleri, gökdelenler, oteller, alışveriş merkezleri (AVM), hastaneler, müzeler, çelik konstrüksiyon yapılar, eğlence ve spor tesisleri, depolar, eğitim binaları, havalimanları, terminaller, köprüler, reklam alanları gibi en çok kullanılan sektörlerde yaygın olarak tercih edilmektedir.

Aydınlatma çözümleriyle yaşamınızı dönüştürmek için hemen bizimle iletişime geçin ve size özel hizmetlerimizden faydalanın. Hemen arayın.

500 +
Biten Proje
150000 +
Saat Deneyim
35 +
Çalışan

Sorunuz var mı?

Destek ekibimiz size yardımcı olabilmek için mesai saatleri içerisinde tüm sorularınıza geri dönüş yapmaktadır.