Yüksek Enerji Sönümleyici Panel

Demiryolu lKarayolu lHidro Elektrik Santralleri (HES ve Regülatör) lMimari Yapılar l Madenler lÖren Yerleri

Yüksek Enerji Sönümleyici Panel Nedir?

 

Yüksek enerji sönümleyici panel (HEA Panel) ya da diğer adıyla halatlı ağ panel, yüksek dayanımlı şev stabilizasyonu çözümleri için kullanılan diğer adıyla kablo ağı ürünüdür. Halatlı ağlar ayrı ayrı çelik tellerin spiral bir şekilde sarılmasıyla oluşturulmuş panel şeklindeki ürünlerdir.

Halatlı ağ paneller, yüksek esneklik içeren ve yüksek enerji sönümleme özelliklerine sahip son derece güçlü ağlardır.

 

Yüksek Enerji Sönümleyici Panel Özellikleri

 

Yüksek enerji sönümleyici halatlı ağ panelleri en zor stabilizasyon ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek mukavemet ve esneklik sağlar. İster geniş yüzeylerin kaplamak isterseniz de tek tek 1-1,5m3 boyutundaki kararsız kayaları tek tek sabitlemek için kullanabilirsiniz.

Korozyona karşı ağır galvaniz kaplı olarak üretilen halatlı ağ paneller en fazla 756kN/m’ye kadar çekme dayanımı sağlayan çeşitli mukavemetlerde üretilir. 

Panel boyutları proje analiz ve ihtiyaçlarına göre sipariş esnasında en ve boy belirtilerek siparişe özel üretilir. 

Yüksek Enerji Sönümleyici Panel HEA Panel

Yüksek Enerji Sönümleyici Panel Nerede Kullanılır?

 

Geniş yüzeylerdeki malzemenin kontrollü bir şekilde aşağı hareket etmesini sağlayacak perdeli ağ sistemi şeklinde uygulanabildiği gibi ankrajlarla birlikte büyük boyutlu malzemelerin yerçekimine karşı hareketini engellemek için çeşitli karelajlarla da uygulanabilir. Ankrajlı halatlı ağ panel sistemlerinde ankraj aralıkları, derinliği ve tipi potansiyel tehlikeler göz önünde bulundurularak dizayn edilir.

Yüksek enerji sönümleyici paneller (HEA Panel) daha küçük gözenek açıklığına sahip çelik ağlarla birlikte kombine olarak da kullanılabilir. Böylelikle daha küçük boyuttaki kaya ve taş parçalarının yaşama ve yapılara zarar verilmesinin önüne geçilebilir. 

Halatlı ağ paneller ilgili bilgi ve destek için hemen bizi arayın veya iletişime geçin.

Daha

Çevreci

Daha az iş makinesi ihtiyacı yaratarak karbon ayak izinizi azaltıyoruz. Çevreci
ürünlerle gezegeni koruyor, ekolojik çözümler sunarak Dünyamızı iyileştiriyoruz.