Aydınlatma Ürünleri Montajı

Yüksek yapılarda kat alanlarının fazla olmasından dolayı çalışma alanları yeterince doğal ışık alamamaktadır. Doğal aydınlatmanın yetersiz olmasından dolayı bu yapılarda yapay aydınlatma sisteminin kullanılması kaçınılmazdır. Ayrıca bir prestij unsuru olarak yüksek yapılarda iç mekan aydınlatması kadar dış aydınlatması da çevresel etken ve imaj yaratmak açısından önemlidir.

Yüksek ve zor yapılarda ışıklandırma veya aydınlatma tasarımı yapılırken mimari uygulama zorlukları nedeniyle tasarımdan vazgeçilebilmektedir. Hem uygulama hem de bakım aşamasında karşılaşılan bu zorluklar işletmelerin mimari tasarımlardan vazgeçmelerine yada değişiklik yapmalarına neden olabiliyor.

Şehirlere kimlik kazandırmak için eski ve modern yapıların ışıklandırılması, ilham verici inşaat projelerinde hayal gücünün bir parçası olan ışıklandırma ve reklam projelerinde gerçekleştirilecek ışıklandırma çalışmalarında endüstriyel dağcılık yöntemleriyle hem hızlı hem de iş makinesine ihtiyaç duymadan hayalinizi gerçeğe çevirebilirsiniz.

Tasarım hayal gücünüzle sınırlıdır, hayal ettiğiniz her şeyi uygulayabiliriz. Aydınlatma sistemlerinde kullanılan ışığı istediğiniz herhangi bir noktaya yerleştirme özgürlüğüne sahip olacaksınız. İlk uygulamanın yanı sıra fırtına, yağmur, rüzgar, elektrik gibi etkilerden kaynaklanan arızalar için sürekli bakım ihtiyacınız kolaylıkla karşılanabilir.

ALPYILDIZI endüstriyel dağcılık yöntemleri ile tasarım yeteneklerinizden vazgeçmeden, daha karmaşık tasarımlar yapabilmeniz için iple erişim çözümleri sunmaktadır. Oteller, gökdelenler, fuarlar, köprüler, viyadükler, kutsal yapılar, alış veriş merkezleri, havaalanları, tren istasyonları, terminaller, stadyumlar, atriumlar, üniversiteler, müzeler, parklar, idari binalar, avizeler ve bir çok endüstriyel yapıda iç ve dış mekan aydınlatmalarında uygulanabilecek ideal çözümler sağlar.