Hizmetlerimiz

Kaya ve Taş DÜşmesi

ALPYILDIZI doğanın büyüleyici öfkesi olan kaya ve taş düşmelerine karşı güvenilir, çevre dostu ve uygun maliyetli çözümler sunar. Hiç şakası olmayan kaya ve taş düşmesiyle mücadele seçkin bir ekiple yapılmalıdır. Yerden metrelerce yüksekten düşecek bir kayanın, yaşamı ve yapıları tehlikeye atacağının farkındayız.

Her gün binlerce insanın geçtiği karayollarında ve tren yollarında çelik tel ağlarla ve kaya bariyerleriyle şev koruma uygulaması yapılırken risklerin iyi analiz edilmesi gerekir. Sonrasında yapılacak işin projelendirilmesi ve doğru ürün kombinasyonlarıyla en doğru çözümlerin uygulanması gerekir. Tüm bu uygulamalar esnasında da ulaşımı sağlayan yolları açık tutmak zorundayız. Birçok kişinin hayatı, işi ve şehrin ekonomisi bu yolların açık kalmasına bağlıdır.

Kentsel Yapılar

Mega şehirlerin mega yapıları insanlık tarihi boyunca anlam arayışı ve güç gösterisi olarak tasarlanmıştır. Kent insanının yaşamını sürdürdüğü bu yapıların yüksekte yer alan projelerini hayata geçiriyoruz. Yapıların tüm cephe elemanlarında çevresel şartlara karşı koruma sağlayan ve zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı cephe uygulamaları yapıyoruz.

Şehrin vazgeçilmez yapılarındaki cam temizliği, boya, aydınlatma, reklam, bakım, tamir işleriyle insanların deneyimlerini iyileştirmeyi umuyoruz. Bu yüzden yapılarınızın daha görünür ve büyüleyici olması için yepyeni bir perspektiften çözümler sunuyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun tasarlanmış çözümlerimizle esnek, etkili ve zaman tasarrufu vadeden sürdürülebilir bir hizmet sağlıyoruz. Aynı zamanda yüksekte yaptığımız tüm uygulamalar sırasında yerde yaya ve araç trafiğini engellemeden, görüntü kirliliği yaratmadan insanların hayatını kolaylaştırarak unutulmaz bir deneyim sunuyoruz.

Endüstriyel Yapılar

Büyük projeler, büyük makineler, dev üretim alanları en uzman ekiplere ihtiyaç duyar. Bazı işler ne kadar zor ve yüksekte de olsa ekibimiz mücadeleye hazır.

Daha iyi sonuçlar için operasyonel verimliliğinizi arttıran, maliyetleri azaltan ve rekabet üstünlüğü sağlayan çözümlere ihtiyacınız olduğunun farkındayız.

Modern endüstriler inşa edilirken ya da dönüştürülürken ihtiyaç duyduğunuzda; endüstriyel dağcılarımızla yerden metrelerce yükseklikteki montaj, boyama, bakım-tamir işlerinizi ve tüm problemlerinizi güvenilir iş ortağınız olarak çözüyoruz.

Her zaman bir adım önde olmanız için yapılarınızın görünümünü değiştirmenin yanı sıra onları iyileştirerek uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Doğada her canlı yapılarını inşa eder, korur ve yeniler. Yapılarınızı tasarlarken; problem çözme, esneklik, adaptasyon ve dayanıklılık doğrultusundaki hizmetlerimizle fikirlerinizi hayata geçirirken enerjinizi diğer işlerinize kanalize etme fırsatı sunuyoruz.

Zaman ve doğanın yıpratıcı koşulları yapılarınıza ve makinelerinize acımasız davranmış olabilir. Yapı ve makinelerinizi ilk günkü görkemli zamanlarına dönüştürmek için uzmanlığımızdan faydalanın. Endüstriyel dağcılık yöntemleriyle yapacağımız bakım ve tamir işleriyle yapılarınızın ömrünü uzatın.

Boyama ve koruma uygulamalarıyla yapılarınıza dayanıklılık katıp hem müşterileriniz hem de çalışanlarınız için daha iyi sonuçlar yaratmanızı sağlayalım.

En verimli fabrikalar ve yapı projeleri bile büyük bir baskı altında üretim yapıyor. İşler her gün daha fazla büyüyor. Üretim, montaj ve herhangi bir işlem söz konusu olduğunda verimliliğin esas olduğunu herkes bilir. İşlerinizin kesintisiz olarak yürümesini ve iş yükünüzü hafifleten yenilikçi endüstriyel dağcılık yöntemleriyle çalışmalarınızın sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlayın.

İhtiyaçlarınızı anlıyoruz ve siz başkalarını korurken biz de sizi koruyoruz.

Daha

Çevreci

Daha az iş makinesi ihtiyacı yaratarak karbon ayak izinizi azaltıyoruz. Çevreci
ürünlerle gezegeni koruyor, ekolojik çözümler sunarak Dünyamızı iyileştiriyoruz.